Menu:

Vstříc zdravému životnímu stylu za pomoci zdravé výživy Praha

Ráda byste se změnila Váš životní styl a zaměřila se na zdravou výživu? Vaši motivaci může podpořit Centrum trvalého zdraví Cordeus s výživovým programem metabolic balance ®. Pomocí tohoto programu Vám odborníci na životosprávu pomohou sestavit jídelníček tak, aby byl dostatečně vyvážený a především zdravý. Ke změně životosprávy tak není potřeba držet drastické diety. Zdravá výživa Vám napomůže udržet se co nejdéle fit a ve zdravotní pohodě až do vysokého věku. Se zdravou výživou Praha se budete cítit mnohem lépe než doposud. 

Program Metabolic balance® Vám pomůže vyřešit Vaše trvalé potíže s hmotností. Výživový program metabolic balance® si klade totiž za cíl pomoci s úpravou látkové výměny a především snížit tělesnou hmotnost. Individuální plán je každému klientovi vytvořen přímo na míru. Krokem k hubnutí není počítat kalorie a množství tuku, ale dodržovat jednoduchá pravidla přípravy a přijímání potravin. Veškeré informace o programu metabolic balance®, kurzech vaření podle pravidel tohoto programu, kontakty na poradce i ceník Zdravé výživy najdete na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus.

Účinnou cestou, jak překonat důsledky nevhodného životního stylu, je také hydrocolon terapie neboli očista tlustého střeva. Hydrocolon terapie má také schopnost pomoci překonat vliv moderních léků a jejich zatížení na trávicí trakt. Hydrocolon terapie představuje očistu tlustého střeva za pomoci opakovaného vodního výplachu. Díky této metodě dochází k obnově normální funkce tlustého střeva. K léčbě se používá voda tělesné teploty s doprovodnou masáží břicha. Terapie je účinným pomocníkem v boji s vysokým krevním tlakem, poruchami jater a ledvin. Používá se také jako prevence rakoviny tlustého střeva.

26. 10. 2016