Menu:

Starejte se o Vaše zdraví s Hydrocolon terapií

Trápí Vás již delší dobu střevní potíže a ráda byste vyzkoušela osvědčenou detoxikaci. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje Hydrocolon terapii.

Podstata Hydrocolon terapie

Hydrocolon terapiepředstavuje očistu tlustého střeva, která se provádí výplachem. Hydrocolon terapie se řadí mezi velmi staré detoxikační očisty. Nabízí vhodnou cestu, jak správně překonat důsledky nevhodného životního stylu i nesprávně zvolené životosprávy. Také vliv moderních léků a především antibiotik má často negativní důsledek na lidský organismus. Opakovaný vodní výplach tlustého střeva vytváří podmínky pro obnovu jeho normální funkce. Při této terapii je filtrovaná voda napouštěna do tlustého střeva. Léčba je prováděna jemně, vodou tělesné teploty a doprovází ji masáž břicha. Díky tomu ochablé střevo začíná znovu pracovat a posunuje nahromaděný a stagnující střevní obsah. Hydrocolon terapie je vhodná pro každého, kdo chce předcházet onemocnění tlustého střeva. Doporučuje se provádět při chronické zácpě, chronickém průjmu i při porušeně jater a ledvin.

Vyzkoušejte také Zdravou výživu Praha 

Detoxikace neboli očista organismu dnes již zdaleka není považována pouze za módní výstřelek. Více informací o detoxikaci aplikované Centrem trvalého zdraví Cordeus si můžete přečíst zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/. Očista organismu je cestou, jak zlepšit Váš zdravotní stav. K samotné očistě Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje ajurvédskou masáž i výše zmíněnou hydrocolon terapii. Vyzkoušet však samozřejmě můžete také Zdravou výživu Praha. Tento program vychází ze skutečnosti, že každý lidský organismus pracuje zcela individuálně. Centrum trvalého zdraví Cordeus Vám vypracuje výživový program metabolic balance tak, aby plně odpovídal pouze Vaším potřebám. Prvním krokem ke spokojenému pocitu z vlastní postavy je úprava vlastního jídelníčku. Důležité je, aby obsahoval vyváženou dávku potravin.

28. 02. 2018