Menu:

Rovné či bílé zuby – je to jednoduché

Zdravě vypadající bílé zuby jsou přáním každého z nás. K tomu přidáme jejich pravidelnost a rovný vzhled a kouzelný úsměv je na světě. Jak ho ale docílit? Naše řádná péče je jistě na místě, pouze s ní se ale zuby sami nenarovnají. Na řadu přichází konzultace s odborníky a jejich doporučení ohledně estetického vzhledu našich zubů i prevence a péče o ně.

Najít dobrého stomatologa je v dnešní době poměrně komplikované. Stále více lidí se obrací na renomované dentální kliniky, které čerpají z dlouholetých zkušeností a poskytují skutečně profesionální služby. Osvědčená je dentální hygiena Praha na klinice Prague Dental Clinic. Na tomto soukromém pracovišti si můžete nechat vybělit vaše zuby tak, že váš úsměv bude opět oslnivý a zašlá barva zubů ,která vzniká pitím kávy a čaje nebo kouřením, tak zmizí. Dále vám budou odstraněny pigmentace na zubech a společně se stomatologem prakticky nacvičíte čištění zubů.

Bojujete-li s křivými zuby, na řadě jsou rovnátka. Ortodoncie Praha je vhodná pro všechny bez rozdílu a pomocí rovnátek je schopna napravit vady v postavení zubů. Na výběr jsou fixní nebo snímací rovnátka, přičemž délka léčby je stanovena po konzultaci s ortodontistou a je individuální.

Při první návštěvě kliniky dojde ke vstupnímu vyšetření. Při něm je vyšetřena zubní tkáň, sliznice a celý zubní aparát. Dále jsou provedeny RTG snímky a navrhnuta možná léčba, popřípadě estetická úprava zubů. Na Prague Dental Clinic působí zkušení lékaři, kteří mají k dispozici nejmodernější přístroje. Více informací o lékařích naleznete na oficiálních web stránkách kliniky http://www.praguedentalclinic.cz/cs/lekari/.

Pokud i vy toužíte mít krásné zdravé zuby, objednejte se na konzultaci a nechte si poradit od odborníků. Kouzelný úsměv za to určitě stojí.

26. 02. 2013