Menu:

Pohodlný život se zubními implantáty

Přáli byste si usmívat se na své okolí, aniž byste museli myslet na to, jak zakrýt nedostatky ve Vaší čelisti? Pomocí zubních implantátů si budete moci dopřát bezstarostný život bez zábran. Zdravé zuby jsou důležitou součástí každého jedince, neboť mu dovolují požít potravinu, rozkousat a rozžvýkat ji. Bez zdravého chrupu si jde jen stěží představit vyjadřování se bez vad a komplikací. Zubní implantáty jsou skvělou náhražkou chybějících lidských zubů, které skvěle plní všechny výše zmíněné funkce.  Zubní implantáty je možné každý den sundávat nebo přidělat fixně. Mezi časté důvody ztráty vlastních zubů patří zejména úraz, onemocnění dásní, zubní kazy, ale i nejrůznější záněty zubů. Zubní implantáty lze zanést do zubní dutiny všem, kteří mají dostatek kvalitní kosti.

Jejich použití se nedoporučuje lidem se závažným onemocněním a lidem mladší šestnáct let. Nasadit zubní implantáty si můžete nechat také na zubní klinice Prague Dental Clinic. Lékaři z této zubní kliniky jsou Vám k dispozici ve všední dny od 7 do 21 hodin a na základě předchozí domluvy také o víkendech. Díky zubním implantátům si budete moci dopřát nejen pohodlí, ale také tato zubní pomůcka zabrání ztrátě a řídnutí kosti ve Vaší čelisti. V neposlední řadě jsou zubní implantáty také oporou pro ostatní zuby.

 Prague Dental Clinic používá zubní implantáty značky Straumann, Replace a Nobel Biocare. Na Prague Dental Clinic se může obrátit také ohledně jiných zubních zákroků. Více informací naleznete na této webové adrese: http://www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/implantologie/

17. 09. 2013