Menu:

Modelace prsou

Nové poprsí může ženu bezesporu do jisté míry uspokojit, protože větší ňadra mohou samozřejmě jejímu vzhledu dodat potřebné parametry a žena se bude cítit mnohem jistěji. Dnes není nic nemožné a nové poprsí si může žena bez větších potíží nechat prostřednictvím plastické chirurgie vymodelovat dle svých vlastních představ. Jestliže žena disponuje dostatečným množstvím finančních prostředků, pak má cestu doslova otevřenou a poprsí si může nechat zvětšit nebo vymodelovat tak, aby vypadalo vskutku pohádkově.

Modelace prsou patří mezi jedny ze základních plastických operací, které jsou na daných klinikách pravidelně realizovány. Zejména http://www.plasticka-chirurgie.us/ nabízí celou řadu skvělých operací, na které se mohou lidé bez větších potíží spolehnout a najít si k nim cestu. Nejedná se samozřejmě jen o klasické operace poprsí, ale také třeba o operace obličeje anebo některých jiných partií lidského těla. Jako klasický příklad bychom mohli zcela logicky uvést liposukci, kterou si stále častěji dopřávají jak ženy, tak někdy i muži. U ženského pohlaví se ale stále jedná o operaci z nejrealizovanějších. Modelace prsou přichází hned v několika různých momentech života ženy. Někdy jde o operaci, která má za úkol pouze jaksi opravit oblast prsa a zrekonstruovat ji.

Mnohdy dochází k takovýmto operacím jako k nutnosti po některých nepříjemných poúrazových stavech. Není se čemu divit, jelikož plastické operace tohoto druhu se stávají jakousi nutností pro ženy, u nichž vinou úrazu či nemoci došlo ke zničení oblasti prsou. Jinak si ale taktéž spousta žen nechává poprsí upravit jenom estetickým způsobem, a to tak, že dochází ke zvětšení objemu prsou a k tomu, že jsou prsa esteticky upravována z hlediska velikosti bradavek a dalších detailů.

20. 10. 2012