Menu:

Laserové operace očí

Oční lékařství zaznamenalo v posledních letech obrovský rozvoj a vzestup v oblasti metod a možností zákroků, pomocí kterých zkušení oční chirurgové odstraňují oční vady a další komplikace. Největší část zákroků z oblasti oftalmologie představují laserové operace očí, a to především presbyopie a katarakty, operují se však i oční víčka a slzné body, rekonstruují se oblasti očí po úrazech a dělá se plastika rohovky.

Mnohé oční kliniky nabízejí komplexní vyšetření zraku, laserové vyšetření a operace očí a další zákroky. Při laserovém vyšetření očí je provedena důkladná diagnostika očí a doporučena případná operace. Mezi speciální úkony se řadí vyšetření na zelený zákal nebo vyšetření předního a zadního segmentu oka. Poměrně běžná laserová operace očí je léčba presbyopie. Některé oční kliniky upravují rohovku pomocí nejnovější chirurgické metody s pomocí speciálního laseru. Mezi další výkony se řadí laserová léčba šedého zákalu. Tato operace je při použití laseru bezpečnější a šetrnější v porovnání s jinými metodami.

Oční klinika Praha Jána Leštáka patří mezi renomované oční kliniky v České republice. Disponuje vysoce profesionálním a zkušeným týmem chirurgů a lékařského personálu a je vybavena špičkovými přístroji a nejnovějšími lasery pro léčení očních vad. Veškeré zákroky jsou prováděny ambulantně a operace probíhají v novém klimatizovaném operačním sále. Nejprve je třeba se na kliniku objednat na konzultaci a po odborném vyšetření vám lékař doporučí vhodný postup pří léčbě potíží. Klinika provádí standardní i méně obvyklé operace a vyšetření z oblasti očního lékařství. Její služby jsou široké a kvalita výkonů je vysoká.

28. 10. 2012