Menu:

Laserová epilace podpaží

Přestalo vás bavit holit si podpaží žiletkou a toužíte po dlouhodobějším efektu laserové epilace Praha? Laserová epilace vám zaručí již trvale hladkou pokožku, avšak budete muset ošetření absolvovat vícekrát (v průměru asi třikrát). Počet opakování je individuální. Navíc se nejedná o cenově nejlevnější variantu. Výsledný efekt však stojí za to. Již nikdy vás nebudou obtěžovat nežádoucí chloupky. Odstranit si můžete nechat chloupky kdekoli na vašem těle. Nejčastěji si ženy nechávají odstraňovat ochlupení právě v podpaží a na nohou. U mužů jsou to pak záda. Laserové epilační přístroje pracují na principu tepelné likvidace cibulek chlupů. Chloupky můžete před zákrokem holit, ale neměli byste je zhruba 4-6 týdnů předem vytrhávat.

Komplexní služby v oblasti laserové epilace nabízí například centrum laserové estetiky. Laserová epilace je dnes stále více oblíbená, neboť se jedná o snadný způsob jak se zbavit nežádoucího ochlupení navždy a je také bezbolestná. Jiné typy epilace, jako například epilace voskem nebo chemická epilace mohou být bolestivé a nepříjemné. Klasické depilační techniky, jako je holení žiletkou, jsou sice bezbolestné, ale jejich efekt je velmi krátký. Laserovou epilací si můžete nechat odstranit také chloupky v obličeji. Při použití moderních přístrojů se ve velmi výjimečných případech objevuje jemné zarudnutí pokožky, které však odezní během několika desítek minut.

Nejlepší centrum laserové medicíny v Praze je Centrum laserové estetiky, které sídlí na Praze 2. Provádí zde laserovou epilaci těmi nejmodernějšími přístroji. Ošetřit si můžete nechat také svou pleť a to například Intenzivním laserovým okysličením pleti, které vaši pleť hydratuje a okysličí, zredukuje a zpomalí vznik nových vrásek a používá se také jako prevence vzniku pigmentových skvrn. Laserově ošetřit si můžete nechat také své akné, což je častým problémem mnoha žen i ve starším věku. Více informací najdete na www.moje-estetika.cz.

28. 04. 2013