Menu:

Kouzlo masáží

S příchodem podzimu lidé stále více pociťují podzimní únavu a mají pocit, že by se rádi nechali hýčkat a dopřáli si některou z příjemných relaxačních procedur. Nejčastěji mezi ně patří kosmetické ošetření, masáže, vířivka nebo sauna.

Klasické masáže se provozují ve všech menších či větších městech a jsou oblíbené jak u seniorů, tak u mladších mužů a žen. Thajské masáže se nacházejí spíše ve větších městech a jsou prováděny především ženami z Thajska, což jim dodává autentičnost. Thajské masáže Praha se řadí mezi primární klíčová slova vyhledávaná v internetových vyhledávačích. Mnohá masážní studia nabízí různé druhy thajských masáží, vyzkoušet tak můžete tradiční masáž, horkou bylinnou masáž, olejovou masáž nebo královskou masáž.

Thajská masáž Praha se stala jednou z nejvyhledávanějších relaxačních procedur a tipem na vhodný dárek k Vánocům. Principem thajské masáže je uvolnění svalových skupin, což obnovuje tok energie v těle. Masáž navíc zlepšuje ohebnost těla a navozuje v něm celkovou harmonii. Pokud si přejete masáž darovat svým blízkým, můžete tak učinit zakoupením dárkového poukazu.

Jedna z nejefektivnějších thajských masáží je královská masáž, kterou provádějí dvě thajské masérky najednou v harmonickém souladu. Obě masérky masírují klienta ve stejném rytmu a synchronně, čímž se zvyšuje účinek masáže. Při masírování používají voňavé aromatické oleje. Tuto masáž provádí pouze minimum studií, mezi které patří i masážní studio Relax&Beauty. Tento objekt se nachází v centru Prahy a na internetu ho naleznete například pod klíčovými slovy masáž Praha 2. Kromě thajských masáží nabízí i relaxační a sportovní masáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže a manuální lymfodrenáž.

30. 10. 2012