Menu:

Kam na kurz plavání kojenců?

Začínáte se doma nudit a ráda byste začala s Vaším dítětem navštěvovat zajímavý kroužek, který by bavil nejen jej, ale také Vás? Spoustu zábavy můžete prožít během plavání kojenců Praha. Právě tato zájmová činnosti přinese potěšení i naučí mnoho užitečného. Informace o aktuálně nabízených kurzech se dovíte na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/.

Plavání kojenců zdokonalí dovednosti Vašeho dítěte 

Kurzy plavání kojenců probíhají v útulném a zároveň moderním prostředí v Centru trvalého zdraví v Praze 6. Voda v bazénu se pohybuje okolo třiceti stupňů Celsia. Během výuky je možné využít také vířivou vanu s o něco vyšší teplotou. Plavání kojenců se koná pod dohledem akreditovaných lektorek, které se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi. Voda v bazénu je pravidelně ošetřována podle nejpřísnějších hygienických kritérií. Centrum trvalého zdraví Cordeus umožňuje matkám a jejich dětem využít plně vybavenou aklimatizační místnost, která obvykle poslouží k přebalování, nakrmení dětí, odpočinku nebo jen tak k výměně zkušeností mezi maminkami.

Co přináší plavání kojenců

Kurz je veden hravou formou, takže skutečně baví, jak děti, tak jejich rodiče. Lektorky používají nejrůznější hry, písničky i říkánky. Děti si plavání v bazénu ihned zamilují, neboť jim připomíná prostředí, které znají velmi dobře z maminčina bříška. Dítě ve vodě velmi dobře vnímá přítomnost rodiče a to mu pomáhá prohloubit ještě větší důvěru k rodiči. Pocit bezpečí a možnost spolehnout se kdykoliv na své rodiče jsou podporovány tělesným kontaktem. Plavání kojenců podporuje psychomotorický vývoj, rozvoj rovnováhy i koordinaci pohybů. V neposlední řadě je vynikající přípravou na vstup do kolektivu.

27. 12. 2018